CELODENNÍ PROGRAM

Přijďte kdykoliv!

Jdete na pohádku a jste na Vyšehradě s předstihem?
Vybrali jste si svůj program na místě a pohádka začíná až za dvě hodiny?
Přišli jste se jen tak podívat nebo jdete náhodou kolem?

Nevadí! Na VyšeHrátkách najdete po dobu konání víkendového programu pro rodiny s dětmi celodenní program. Přijďte kdykoliv - u nás se vždy zabavíte!

Kompletní program festivalu mimo celodenní aktivity najdete ZDE.

Otevírací doba

Pátek 7. 9.
14.00 - 18.00

Sobota 8. 9.
10.00 - 18.00

Neděle 9. 9.
10.00 - 16.00 - poté uzavírá festival naše unikátní hraná divadelní bojovka!

PROGRAM

VyšeHrátkovské dílny

I letos čekají děti na VyšeHrátkách tradiční VyšeHrátkovské dílny, které letos korespondují s bojovkou na téma Vítejte v Československu. U nás nebudete skládat z papíru stokrát známé tvary, na VyšeHrátkách vás čekají originální dílny, které nikde jinde nenajdete!
Cena: 50 - 80 Kč za výrobek

Čtení slavných maminek, tatínků, tetiček a strýčků

Po úspěšné sérii čtení slavných tatínků v minulých letech přichází společně s nimi maminky, tety a strejdové! Těšte se na naše hosty, kteří budou během dne číst dětem pohádky svého srdce. V různé časy, na různých místech. Kompletní seznam jmen a časů zveřejníme zde v pondělí 27. srpna.
Vstup ZDARMA.

Plenérová herna

Hry známé i neznámé, tradiční i původní. Sehnali jsme ty nejlepší kousky na hraní a připravili z nich pro vás unikátní hernu, kde se rozhodně nudit nebudete.
Vstup ZDARMA.

Samoobslužná bojovka

Nehodí se vám termín naší tradiční divadelní bojovky? Zkuste tu samoobslužnou! Letos poprvé jsme si připravili speciální pracovní listy, pomocí kterých si můžete zahrát redukovanou verzi bojovky samostatně. Neslibujeme ale stejně dobrý zážitek jako na té divadelní!
Cena pracovního listu: 50 Kč

Bibliobus Oskar

I letos se na VyšeHrátky vrací Bibliobus Oskar Městské knihovny v Praze! Knižní novinky, filmy, audioknihy, deskové hry... a ještě mnohem víc!
Vstup ZDARMA.

Fotografie v tiskovém rozlišení:DAMUZA-celodenni-program.zip
Specifikace představení k tisku:DAMUZA-celodenni-program.pdf